تبلیغات
تلألو - تله فیلم آدم آهنی 1
تلألو
تلویزیون،سینما و كمی عشق

 

  علی صادقی با گریمی جالب در نقش یک  فروشنده بازیهای رایانه ای

       

    «آدم آهنی» به اشرفی اصفهانی رسید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصویربرداری فیلم ویدئویی«آدم آهنی»این روزها در بلوار اشرفی اصفهانی پیگیری می شود.

فیلم آدم آهنی به نویسندگی و كارگردانی رحیم بهبودی‌فر و تهیه‌كنندگی علی واله‌ و محمدعلی كیانی اواسط شهریور در لوكیشن خیابان گلابدره منطقه دربند كلید خورد واین روزها در بلوار اشرفی اصفهانی پیگیری می شود.بزودی گروه به لوکیشن جدیدی می روند.

این فیلم در ژانرهای كودك، تخیلی و كمدی تولید می‌شود و از جلوه های ویژه رایانه‌ای وسیع و خاصی در آن بهره گرفته می شود. شهرام  قائدی ،علی صادقی، لادن طباطبایی، هومن برق‌نورد،محمدعلی كیانی، امیرغفارمنش، مرتضی كاظمی، مرجان قمری، مجید اكبری، علی راسخ، حامد توكلی، مهدی هاشمی، یوسف طاهریان، (بازیگران نوجوان) حامد كیازال و علیرضا مظفری و (باحضور) احمد علامه‌دهر، شهین تسلیمی، جواد انصافی، احمدرضا اسعدی در این فیلم بازی دارند.

علی صادقی با گریمی جالب در این فیلم حضور دارد.اونقش یک  فروشنده بازیهای رایانه ای را ایفا می کند.

قصه این فیلم ویدئویی درباره پسرنوجوانی به نام سیناست كه به دلیل زیاده‌روی در انجام بازی‌های كامپیوتری دچار توهماتی شده و والدین او نیز توجهی به این امر ندارند. مادر او در پروژه های سینمایی طراح گریم و پدر او نیز یك بنگاه‌دار بی‌خیال است و در این میان تنها واله، دایی سینا، كه مدیر مدرسه او نیز هست، متوجه این جریان شده و درپی رسیدگی به این مشكل برمی‌آید. اما ماجرا پیچیده‌تر از چیزی است كه به نظر می‌آید. سینا در توهمات خودگرفتار یك اتفاق عجیب و تا حدودی هولناك شده است كه .... .
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 22 شهریور 1390 توسط هادی داداشی